Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri

Kongre, 07 - 10 Mart 2019 tarihleri arasında Grand Yazıcı Otel - Uludağ’ da yapılacaktır.


Stand Alanı

Firma standları 07 Mart 2019 saat 09:00 ile 10 Mart 2019 saat 12:00 arasında stand alanında yer alacaktır.


Yaka Kartı

Tüm bilimsel ve sosyal aktiviteler için yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartsız toplantı salonlarına girilemeyecektir.


Katılım Belgesi

Kongreye kayıtlı katılımcıların belgeleri 09 Mart 2019 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir.


Konuşmacılar Odası

Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için konuşmacılar odasında kontrol etmeniz rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD ya da taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 2 saat önce yayına hazırlanması için konuşmacılar odasına teslim etmeniz gerekmektedir.


Davet Mektubu

Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılar web sayfası üzerinden online olarak davet mektubu alabilirler. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya kongrede maddi destek sağlamayacaktır.


                                 Copyright © Burkon Turizm ve Kongre Org. Ltd. Şti. 2018