KONGREYE KALAN
SÜRE

GÜN


 
 
 
     Davet
 

 

Değerli Meslektaşlarımız
 
13. Uludağ Jinekoloji ve Obstetrik Kış Kongresi’ nin  02 – 05 Mart 2017 tarihleri arasında Grand Yazıcı Otel Uludağ – Bursa’ da düzenleneceğini duyurmak ve bu heyecanı sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız.

Bu yıl 13. sini düzenleyeceğimiz kongremize gelecek olan çok değerli konuşmacılarımız aracılığıyla Kadın Hastalıkları ve Doğum alanındaki tüm yenilikleri sizlere sunmak, birlikte tartışmak ve fikir birliğine varmak amacındayız.

Daha önceki organizasyonlarımızdan bildiğiniz gibi en büyük arzularımızdan birisi uzman meslektaşlarımızın ve özellikle araştırma görevlisi arkadaşlarımızın kongreye geniş kapsamlı katılımını sağlamaktır. Buna istinaden; kongre kayıt ücretlerimiz mümkün olduğunca düşük tutulmuştur. Ayrıca, kongremize bildiri ile katılacak araştırma görevlilerinden de kayıt ücreti alınmayacaktır.

13. Uludağ Jinekoloji ve Obstetrik Kış Kongresi’ nde sizlerle bir araya gelebilecek olmanın heyecan ve mutluluğu içindeyiz. Bilimsel açıdan son derece doyurucu ve keyifli bir kongreyi birlikte geçirmek üzere sizleri Uludağ’ a bekliyoruz.
 
  
Sevgi ve saygılarımızla, 
Kongre Düzenleme Kurulu